Mobilūs futbolo vartai su atmušimo sienelė Exit Coppa 220x170x80cm

Kodas: EX-41.05.10.00

270,44 EUR
Su mokesčiais
Kiekis
Nepakanka prekės atsargų

Pridėti į sąrašą


  • Saugus atsiskaitymas Saugus atsiskaitymas
  • Patikimas kurjeris Patikimas kurjeris
  • Grąžiinimo garantija Grąžiinimo garantija

Ultracool EXIT Coppa futbolo vartai yra stilingi. Kas sakė, kad visi vartai turi būti balti! Šie EXIT Coppa futbolo vartai sujungia išskirtinai tvirtą dizainą ir ypatingą kokybę! Plieno rėmo skersmuo / storis: Ø38 × 1,5 mm.

EXIT Coppa vartai, kurių matmenys yra 220 x 170 x 80 cm, yra didesni futbolo vartai, pridėti EXIT futbolo vartų rinkinyje. Vartai yra ideali pramoga tiek jauniems, tiek seniems! Dėl juodo galvanizuoto ir miltelinio pavidalo rėmo šie vartai atrodo tiek gražiai, tiek stilingai! Dėl savo novatoriškos konstrukcijos (patentuota), aukštos kokybės tinklas yra sukurtas išlaikyti apsaugą, todėl įdomu žaisti!

„EXIT Coppa“ skiriasi dėl savo tvirtos ir patogios naudotojo tvirtinimo sistemos (patentuota). Su šia tvirtinimo konstrukcija vartai gali būti tvirtai pritvirtintas prie žemės, tačia gali būti lengvai perkeliami, kai jums reikia pjauti veją be jokių sunkumų.

Siekiant dar labiau optimizuoti pramogas ir tobulinti savo futbolo įgūdžius, į laukelį įtrauktas treniruočių ekranas. Pasirinkite vartus, paruošite fotografiją ir įvartis!

EXIT
EX-41.05.10.00

Specifinė nuoroda